شکوه

 شکوه

دستمال کاغذی شکوه محصول شرکت ماهین(نگین شرق سابق) می باشد . این شرکت برای تولید محصولات خود از تیشو درجه یک خارجی استفاده کرده است . دستمال کاغذی های شکوه دارای استاندارد ملی و سیب سلامت می باشد . همانطور که می دانید داشتن علامت استاندارد از اهمیت خاصی برخوردار است . یک محصول باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا بتواند علامت استاندارد را کسب کند . البته سیب سلامت هم از ضرورت های یک دستمال کاغذی خوب می باشد .

توجه داشته باشید استفاده از دستمال‌کاغذی‌های غیراستاندارد و فله‌ای ممکن است برای شما حساسیت ایجاد کند و دچار مشکلات زیادی شوید . دستمال کاغذی های شکوه قدرت جذب بالایی دارد و برای خشک کردن دست‌ها و صورتتان می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

انواع دستمال کاغذی شکوه

دستمال های جعبه ای و رومیزی 200 برگ و 300 برگ در طرح ها و رنگ های زیبا . دستمال های اقتصادی 10 عددی . محصول 500 برگ در بسته بندی های 6 تایی و تکی. مصرف کنندگان می توانند با توجه به نیاز خود از هرکدام از این دستمال ها برای فعالیت‌های مختلف استفاده کنند . هم چنین می توانند در منزل یا مکان های عمومی مانند رستوران ها و تالارها و … از این محصول استفاده کنند.

انواع دستمال های سرویس بهداشتی اعم از 2 قلو ، 4 قلو ،12 قلو  می باشد . دستمال های توالت به دلسی نیز معروف است . این دلسی ها برای سرویس بهداشتی قابل استفاده است .

فروشگاه بزرگ اینترنتی دیجی 20 آماده است تا با ارائه بهترین برندهای دستمال کاغذی در ایران به شما عزیزان در خرید این محصولات کمک کند . شما می توانید با  مراجعه به سایت ما تجربه یک خرید خوب را داشته باشید . با یک بار خرید از ما مشتری دائم ما می شوید .

شما با خرید از فروشگاه اینترنتی دیجی 20 در واقع از یک عمده فروشی بزرگ خرید کرده اید پس توانسته اید خرید خود را با پایین ترین قیمت انجام دهید .

پشتیبانی آنلاین

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.