با تشکر از شما عزیزان که فروشگاه اینترنتی دیجی 20 را برای خرید خود انتخاب کرده اید .در ادامه به برخی از سوالات متداول پاسخ داده شده است که می توانید آن را مطالعه کنید .

چگونه رسید خرید دریافت کنیم؟

در مراحل پایانی خرید می توانید از نتیجه پرداخت موفق خود از صفحه اسکرین شات گرفته و آن را به عنوان رسید خرید نزد خود نگه دارید . همچنین بعد از پرداخت موفق پیامکی جهت خرید شما ارسال خواهد شد این پیامک از سرشماره 3000164545 صورت خواهد گرفت .

شرایط ارسال رایگان چیست ؟

ارسال به سراسر ایران برای خرید های بالای دومیلیون تومان ازطریق باربری صرفا رایگان می باشد لذا شهرهایی که دارای باربری نیستند و آن دسته از مشتریانی که تیپاکس را برای تحویل بار خود انتخاب میکنند رایگان نخواهد بود .

زمان ارسال چقدر است ؟

برای شهر تهران در صورت انتخاب روش ارسال حداکثر سه ساعته چنانچه سفارشات تا ساعت 17 روز کاری ثبت شود در همان روز ارسال می شود و کمتر از سه ساعت به دست مشتریان عزیز می رسد و سفارشات بعد از ساعت 17 صبح روز بعد ارسال و به دست شما خواهد رسید . در صورت انتخاب روش ارسال حداکثر سه روزه سفارشات جمع آوری شده و  به صورت یکجا ارسال می شود و کمتر از سه روز کاری به دست مشتری خواهد رسید .

برای شهرستان های کشور عزیزمان ایران هم تمامی سفارشات روز بعد ارسال خواهد شد و زمان رسیدن آن به دست مشتریان بسته به مسافت شهر متفاوت می باشد . در روش ارسال با باربری ، مشتری پس از دریافت بارنامه خود به محل تخلیه باربری درج شده در بارنامه مراجعه کرده و کالای خود را دریافت می کند . و در صورت انتخاب تیپاکس سفارش خود را درب منزل دریافت می کند .

آیا دیجی 20 پرداخت در محل دارد ؟

متاسفانه پرداخت در محل در حال حاضر نداریم و به محض تکمیل پرسنل مورد نیاز شرکت پرداخت درمحل فعال خواهد شد . با توجه به مشخص بودن مکان شرکت و تلفن ثابت و همچنین کسب نماد اعتماد الکترونیک شما عزیزان میتوانید با خیال راحت از ما خرید کنید. همچنین خرید حضوری و تلفنی نیز فعال می باشد .

 

آیا سیاست بازپرداختی وجود دارد؟

تمامی محصولات ما پس از انجام آزمایش های کنترل کیفیت خریداری می شود و از منابع معتبر دست اول تهیه می شود با این حال هرگاه مشتری بتواند اثبات کند که آنچه خریده همانی نبوده که ما گفته ایم می تواند سفارش خود را مرجوع نماید اما تا به حال این اتفاق نیوفتاده است چون ما به شدت به صداقت با مشتری ایمان داریم و هرگز برای فروش بیشتر مطالب کذب منتشر نمی کنیم .

در صورتی که پاسخ خود را در بین سوالات متداول بالا نیافتید می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

02133008420-09196079872 

 

برای دیدن محصولات ما می توانید وارد فروشگاه دیجی 20 شوید .

هم چنین می توانید ما را در اینستاگرام به نشانی digi20site@ نیز دنبال کنید .