شرکت پخش مهستان

شرکت پخش مهستان کار خود را از سال 96 آغاز نمود . در ابتدا تمرکز خود را روی محصولات سلولزی گذاشت .از همان ابتدا بر روی محصولاتی مثل دستمال کاغذی ، پوشک بچه و نوار بهداشتی متمرکز شدیم .وبرندهای معتبری مثل مولفیکس ، کانفی ، مای بیبی و بی تا را هدف قرار دادیم . در حال حاضر با در اختیار داشتن نمایندگی پوشک کامل کالمرز یکی از بهترین برندهای پوشک کامل بچه با کیفیت بالا و البته قیمت مناسب به کار خود ادامه می دهیم .

در ادامه با بررسی برندهای مختلف دستمال کاغذی و شناخت از کیفیت تیشو استفاده شده در این دستمال ها با گرفتن نمایندگی دو برند دستمال کاغذی با کیفیت راهیل و ارباب به کار خود ادامه دادیم . شرکت پخش مهستان در این مسیر تجربیات بسیار زیادی در شناختن تیشو بدست آورده است . که کمتر شرکت پخشی دانش آن را دارد.

فروشگاه دیجی 20

در فروشگاه دیجی 20 بهترین برندهای دستمال کاغذی و پوشک و … مانند بی تا ، مرحبا ، شکوه ، راهیل ،ارباب، آشتی حضور دارد. انواع دستمال کاغذی جعبه ای و رومیزی . فلکسی های اقتصادی 10 عددی . انواع دستمال های توالت در رول های 2 قلو ، 4قلو و… شما با مراجعه به فروشگاه ما می توانید با توجه به نیاز خود بهترین محصول در کیفیت و قیمت را خریداری کنید .

با توجه به نیاز کسبه و مغازه داران عزیز برای خرید عمده محصولات سلولزی و با در نظر گرفتن راحتی خرید ، و جلوگیری از اتلاف وقت . شما عزیزان می توانید با مراجعه به فروشگاه دیجی 20 و تنها با چند کلیک ساده خرید خود را به راحتی انجام دهید . قیمت های ما را با سایر فروشگاه های اینترنتی مانند دیجی کالا و حتی بازار نیز مقایسه کنید و بعد از اطمینان با خیال راحت از ما خرید کنید .

ما برای شما قیمت و کیفیت محصولات خود را تضمین می کنیم . پس با ما خریدی با خیال راحت راحت را انجام دهید .

برای تماس با دیجی 20 توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

دفتر : 02133008420

موبایل : 09194537786

و یا جهت خرید حضوری به آدرس خ هاشم آباد خ عزیزی خ حسینی پ 4 مراجعه نمایید

هم چنین می توانید مارا در اینستاگرام به نشانی poshak_kalmerz@ هم دنبال کنید