راهیل

دستمال کاغذی راهیل

دستمال کاغذی راهیل از تیشو درجه یک خارجی ساخته شده است . کارخانه راهیل اراک توانسته است تا با استفاده از تیشو باکیفیت محصول با کیفیتی را ارائه دهد . محصولات این شرکت توانسته اند به راحتی وارد رقابت با محصولات برند های معروف مانند تنو و بی تا شوند .

محصولات راهیل همگی دارای استاندارد ملی و سیب سلامت هستند. همانطور که می دانید داشتن علامت استاندارد از اهمیت خاصی برخوردار است .  یک محصول باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا بتواند علامت استاندارد را کسب کند. البته سیب سلامت هم از ضرورت های یک دستمال کاغذی خوب می باشد.

دستمال های راهیل قدرت جذب بالایی دارند. مایعات را به خوبی جذب می کنند. به راحتی پاره نمی شوند و بسیار نرم و لطیف هستند .

توجه داشته باشید استفاده از دستمال‌کاغذی‌های غیراستاندارد و فله‌ای ممکن است برای شما حساسیت ایجاد کند. همین امر سبب می شود تا دچار مشکلات زیادی شوید .پس با انتخاب یک برند مناسب از این مشکلات جلوگیری کنید .

انواع دستمال کاغذی راهیل

از انواع محصولات راهیل می توان به دستمال های جعبه ای و رومیزی اشاره کرد .این دستمال ها  200 برگ و 300 برگ هستند . دستمال های جعبه ای در طرح ها و رنگ های زیباعرضه می شوند . دستمال های اقتصادی 10 عددی نیز محصول پر استقبال دیگری از این برند است .محصول 500 برگ در بسته بندی های 8 تایی و تکی عرضه می شود. مصرف کنندگان می توانند با توجه به نیاز خود از این دستمال ها استفاده کنند . هم چنین می توانند مکان های عمومی مانند رستوران ها و تالارها و … از این محصول استفاده کنند.

انواع دستمال های سرویس بهداشتی اعم از 2 قلو ، 4 قلو ،12 قلو  می باشد . دستمال های توالت به دلسی نیز معروف است . این دلسی ها برای سرویس بهداشتی قابل استفاده است .

شرکت پخش مهستان با دارا بودن نمایندگی انحصاری محصولات راهیل قیمت را برای شما تضمین می نماید . با خرید از ما در واقع از خود کارخانه خرید کرده اید.  انبار ما همان انبار کارخانه است .

فروشگاه بزرگ اینترنتی دیجی 20 بهترین برندهای دستمال کاغذی در ایران را عرضه می کند . شما می توانید با  مراجعه به سایت ما تجربه یک خرید خوب را داشته باشید . با یک بار خرید از ما مشتری دائم ما می شوید .

شما با خرید از فروشگاه اینترنتی دیجی 20 در واقع از یک عمده فروشی بزرگ خرید کرده اید. در واقع شما توانسته اید خرید خود را با پایین ترین قیمت انجام دهید .

پشتیبانی آنلاین

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.