مای لیدی

نوار بهداشتی مای لیدی

مای لیدی از سال ۱۳۸۰ آمده است تا همراه دختران و بانوان ایرانی باشد. مای لیدی کمک می کند تا کیفیت زندگی خود را در طول دوره‌ی ماهانه بالا ببرید. در این چند سال فعالیت و پیشرفت، مای‌لیدی ‌هم‌اکنون به برندی باکیفیت و مطرح تبدیل شده است .  محصولات متنوعی را در جهت بهداشت و سلامت بانوان ارائه می‌کند. محصولات مای‌لیدی را می‌توان در دو گروه محصولی نوار بهداشتی کلاسیک(مسطح ضخیم) ، مکسی(سه‌ تا شده نیمه ضخیم)، در سایزها و انواع متنوع دسته‌بندی کرد.

این محصول جزئی از وسایل بهداشتی بانوان است . نوار بهداشتی توسط شرکت های متفاوت و در اندازه و سبک های متفاوتی تولید می شود . این محصول در دو نوع اصلی ساده و مشبک تولید می شود . هم چنین تنوع در این محصول زیاد است . و دارای انواع مسافرتی و روزانه و شبانه نیز است .

نوار بهداشتی دستمالی است که از نظر ظاهری همانند پوشک نوزادان و کوچکتر از آن است. زنان دردوران قاعدگی، از آن استفاده می کنند. یک طرف آن چسب دارد. به داخل لباس می‌چسبد. این چسب به این دلیل است تا لباس در سکون قرار بگیرد. تولید این محصول معمولاً استریل می باشد. و از پوششی از الیاف مصنوعی و توده‌ای پنبه و مواد جاذب مایعات درون آن تشکیل می‌شوند.

شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت دیجی 20 تمامی محصولات مرتبط با برند های مختلف و با کیفیت را در دسته نوار بهداشتی ببینید و بعد با مقایسه آن بهترین گزینه برای خود را انتخاب کنید . فروشگاه اینترنتی دیجی 20 یک خرید عالی را برای شما فراهم می کند .

پشتیبانی آنلاین

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.