مولفیکس

پوشک مولفیکس

پوشک بچه کامل مولفیکس یکی از بهترین و محبوبترین برندهای پوشک بچه در ایران است . این شرکت توانسته است تا با ارائه کیفیت بالا نظر مصرف کنندگان را به خود جلب کند . البته باید گفت قیمت این محصول هم نسبت به سایر پوشک ها بالاتر است . قیمت بالای این محصول باعث می شود تا تمامی قشرها نتوانند از این محصول استفاده کنند .

شما در فروشگاه دیجی 20 می توانید سایر برندهای با کیفیت پوشک مانند کالمرز را نیز مشاهده کنید .پوشک کامل کالمرز هم از کیفیت بالایی برخوردار است و هم از نظر قیمت کاملا به صرفه است . اولین فاکتور در انتخاب یک پوشک مناسب، قدرت جذب رطوبت آن است.  پوشک مولفیکس دارای لایه سبز فوق‌ جاذب هستند .

پوشک های مولفیکس به صورت چسبی می باشد این پوشک ها بسیار جاذب و با کیفیت است . شما می توانید به راحتی از این پوشک برای ساعت هایی حتی طولانی استفاده کنید . بدون این که نگران کثیف شدن لباس کودک خود باشید . پوشک های مولفیکس با طراحی سه بعدی که دارند برای کودکان دلبند شما حس خوشایندی را دارند . لایه کشسانی این پوشک باعث حس راحتی و انعطاف پذیری برای کودک شما می شود .

این محصول دارای نشان استاندارد و سیب سلامت می باشد . این نشان دهنده این است که این محصول از کیفیت بالایی برخوردار است .هم چنین تاریخ تولید و انقضا نیز بر روی بسته ها درج شده است .

سایر ویژگی ها :

پوشک های مولفیکس دارای نوارهای جانبی انعطاف پذیر

لایه رویی  و داخلی نرم با قابلیت عبور هوا

فاقد پارابن و لاتکس

ما در فروشگاه اینترنتی دیجی 20 سعی کرده ایم بهترین ها را به شما ارائه دهیم .شما می توانید با مراجعه به سایت ما محصول مورد نیاز خود را تنها با چند کلیک ساده خریداری کنید .

پشتیبانی آنلاین

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.