کالمرز

 پوشک کالمرز

پوشک بچه کامل کالمرز یکی از محصولات شرکت کالمرز است . این شرکت در زمینه تولید محصولات بهداشتی سلولزی فعالیت می کند . شرکت کالمرز با به کار گیری دانش و نیروی کار متعد به تولید محصولات بهداشتی می پردازد و در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است .

شرکت پخش مهستان با توجه به سابقه کاری خود توانسته است نمایندگی محصولات با کیفیت را اخذ کند. پوشک بچه کامل کالمرز یکی از بهترین برندهای  پوشک در ایران می باشد. کالمرز جزء همین محصولات است. این شرکت پوشک کامل را در سایزهای 1 تا 6 تولید می کند .

پوشک کامل کالمرز در دو نوع کتانی و غیر کتانی عرضه می شود . تنوع در سایزها (1تا6)  یکی از ویژگی های مهم این برند است . سری کتانی این محصول دارای لایه کتانی بیرونی می باشد. که جذب فوق العاده ای را به همراه دارد .این شرکت جزء معدود شرکت هایی است. که سایز 6 را تولید می کند.

پوشک های کامل کالمرز در دو نوع بسته بندی تعداد زیاد و تعداد کم بسته بندی می شود . علاوه بر پوشک کامل این شرکت پوشک ساده را نیز تولید می کند . این سری از محصول در دو سایز بزرگ و کوچک می باشد .

این شرک با تولید یک پوشک با کیفیت و با قیمت مناسب نظر مصرف کنندگان را جلب کرده است. اولین فاکتور در انتخاب یک پوشک مناسب، قدرت جذب رطوبت آن است. پوشک‌ های کالمرز دارای لایه سبز فوق‌ جاذب هستند.

پوشک های کالمرز همگی دارای نشان استاندارد و سیب سلامت می باشد . این نشان دهنده این است. که این محصول از کیفیت بالایی برخوردار است. هم چنین تاریخ تولید و انقضا نیز بر روی بسته ها درج شده است .

از دیگر ویژگی‌ های این محصول می‌ توان به.

1- نوارهای چسبدار 

نوارهای قابل باز و بسته شدن. مکرر جهت تشخیص خشکی و خیسی پوشک و تنظیم مجدد آن .

2- لایه محافظ عمودی

پوشک کالمرز با لایه محافظ عمودی از بروز رطوبت به پاهای کودک جلوگیری می کند .

3- لایه توزیع کننده و عبور دهنده .

لایه ای نسبتا ضخیم از الیاف پلی استر یا پلی پروپلین ظریف می باشد. این لایه به منظور جذب سریعتر و ایجاد حالت ارتجاعی در پوشک است. از دیگر فواید این لایه خشک و طبیعی نگه داشتن. پوست لطیف فرزند شما می باشد .

4- نوار چسب طرحدار .

این نوار چسب در جلوی پوشک قرار دارد .این چسب باعث می شود.با باز و بسته نمودن های مکرر از پاره شدن جلوگیری کند .

5- پودر جاذب جهت جذب سریع .

6- پوشش زیرین .

برای جلوگیری از نشت رطوبت به بیرون در لایه ی نرم و لطیف احاطه شده است .

پشتیبانی آنلاین

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.