اونی

پوشینه بزرگسال اونی

 پارس حیات با بیش از سی سال تجربه در صنعت کالاهای تندمصرف یکی از بازیگران مطرح در حوزه تولید کالاهای دسته‌بندی بهداشتی، دستمال‌کاغذی و مراقبت در منزل است که برند اونی را ارائه می‌دهد.
این برند ترکیه‌ای با تولید انواع محصولات سلولزی مثل پوشینه بزرگسالان و… یکی از برندهای شناخته‌شده در کشورمان است.
پوشک بزرگسالان این برند با سطح خارجی بسیار نرم و قدرت جذب بالا، اطمینان حداکثر راحتی در اختیار کاربران و بهترین راه‌حل ها را برای هر نوع اندام با اندازه‌های متوسط، بزرگ و فوق العاده بزرگ ارائه می‌دهد.

پوشینه بزرگسال شورتی به پوشینه بزرگسال بی اختیاری گفته می شود که مانند شورت پوشیده می شود . پوشک های بزرگسالان شورتی با میزان قدرت جذب آب . نرمی و لطافت پوشک ، الیاف بکار فته در پوشک . پودر جاذب استفاده شده در پوشک با هم تفاوت می کنند .

اگر به دنبال خریدپوشک بزرگسال هستید . توصیه می کنیم پس از تحقیق و بررسی دست به خرید بزنید. زیرا در میان پوشک ها باید گزینه ای را انتخاب کنید که ضمن کیفیت، جذب بالا و ضد حساسیت بودن مقرون به صرفه نیز باشد . در صورتی که قصد خرید آنلاین پوشک بزرگسال دارید، توصیه می کنیم به فروشگاه اینترنتی دیجی 20 مراجعه نمایید . و از میان نمونه های موجود در سایت گزینه مناسب برای خود را انتخاب کنید .

پشتیبانی آنلاین

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.