از این که فروشگاه اینترنتی دیجی 20 را انتخاب کرده اید سپاسگذاریم . ما در این فروشگاه محصولات را به صورت عمده و با قیمت مناسب به شما عزیزان ارائه می دهیم . شما می توانید در فروشگاه دیجی 20 محصولات متنوعی از قبیل دستمال کاغذی ، پوشک بچه ، نوار بهداشتی و … را مشاهده کنید .

در دسته محصولات می توانید محصولات موجود در فروشگاه که شامل دستمال کاغذی ، پوشک بچه ، نوار بهداشتی ، پوشینه بزرگسال و… است را ببینید.

دیجی 20 سعی داشته است تا در هر دسته از محصولات برندهای معتبر و باکیفیت را به مشتریان خود ارائه دهد .در دسته دستمال کاغذی برندهای معتبری چون بی تا ، راهیل ، ارباب ،مرحبا ، شکوه . در دسته پوشک بچه برندهای نام آشنا مانند مولفیکس ، کالمرز ، مای بی بی و … .

مشتریان عزیز می توانند به راحتی و تنها با چند کلیک ساده محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند و البته برای هر محصول توضیحات و ویژگی هایی نیز ذکر شده است که انتخاب را برای شما بسیار آسان می کند .

هم چنین می توانید ما را در اینستاگرام به نشانی  poshak_kalmerz@ نیز دنبال کنید . محصولات ما را در اینستاگرام ببینیدو بعد با مقایسه قیمت های بی نظیر ما با سایر فروشگاه های اینترنتی حتما از دیجی 20 خرید خواهید کرد .

فروشگاه اینترنتی دیجی 20 با توجه به سابقه کاری خود توانسته است نمایندگی محصولات با کیفیت بالا مانند پوشک بچه کامل کالمرز که یکی از بهترین برندهای معتبر پوشک بچه در ایران می باشد.و پوشک کامل را در سایزهای 1 تا 6 تولید می کند در اختیار داشته باشد . این پوشک در دو سری دوستدارکودک و سری اقتصادی تولید می شود . هم چنین این شرکت نمایندگی برندهای دستمال کاغذی راهیل و ارباب را نیز در اختیار دارد .